Davines Calming superactive rahustav seerum

36.00 

Kiirelt toimiv ja kauakestev rahustav seerum ärritunud peanahale. Kasuta lisaks õrnale ja tundlikule nahale mõeldud kergendust toovat šampooni.

Bränd:Davines

Pihustatav seerum pakub kiiret ja kestvat leevendust ärritunud peanahale.

AKTIIVAINED: koldpuu ekstrakt (mõjutab naha sensoorseid neuroneid);

KASUTAMINE: pihusta u 2 ml seerumit probleemsele nahapiirkonnale. Masseeri õrnalt kuni täieliku imendumiseni. Ära loputa. Võib kasutada ka pärast kõõmavastast protseduuri, ülemäärase rasu või kuiva naha korral, need põhjustavad ka peanaha ärritust. Kasuta suvalisel ajal, kui tekib vajadus.

 

Täpsem info

Kaal 100 g
aroom

maht

sari

Bränd

Davines

Davines Grupp on asutatud Itaalias Parmas 1983 a, Bollati perekonna poolt. Algselt asutati see juuksehoolduse uurimislaborina, aga kümme aastat pingelist tööd viis Davinesi kaubamärgini. Davines on globaalse haardega juuksehoolduse kaubamärk, mida turustatakse 70-s riigis. Davinesi tooted valmistatakse siiani Parmas, seda kõrgeima kvaliteediga looduslike toorainete ja teaduse koostoimes. Tootesortimenti kuuluvad nii kodukasutajale kui salongidele suunatud tootesarjad. Davinesi toodete pakendid on suhteliselt askeetliku välimusega, sest järgitakse kestliku arengu printsiipe, nagu võimalikult vähe tooret ja võimalikult palju taaskäideldavaid materjale. Pähkliallergikutele on oluline teada, et ainuke pähkleid sisaldav Davinesi toode on VOLU palsam. Suurem osa toodetest sobib ka veganite tõekspidamistega.

There are no reviews yet.

Be the first to review “Davines Calming superactive rahustav seerum”

Your email address will not be published.