LOVE siluv kreem

22.00 

Kreem juuste silumiseks. Kasuta lisaks LOVE siluvat šampooni ja LOVE siluvat palsamit.

Bränd:Davines

Ideaalne sassis ja laines juuste sirgendamiseks. Ei tee juukseid raskeks, ei jäta jääke. Hoiab juuksed pehmed ja läikivad.

AKTIIVAINED: mineraalipuuder juustele sära ja läike andmiseks; Minuta oliiv Sitsiiliast – rasvhapete ja vitamiinide allikas, suurendab elastsust ja pehmust; õistaimede juurebakterite osalusel toimuval käärimisel saadud looduslik polüsahhariid, mis annab juustele tuge ja lisab niiskust.

KASUTAMINE: kanna rätikukuivadele juustele pärast LOVE siluvat palsamit. Ära loputa.

Täpsem info

Kaal 150 g
aroom

maht

sari

Bränd

Davines

Davines Grupp on asutatud Itaalias Parmas 1983 a, Bollati perekonna poolt. Algselt asutati see juuksehoolduse uurimislaborina, aga kümme aastat pingelist tööd viis Davinesi kaubamärgini. Davines on globaalse haardega juuksehoolduse kaubamärk, mida turustatakse 70-s riigis. Davinesi tooted valmistatakse siiani Parmas, seda kõrgeima kvaliteediga looduslike toorainete ja teaduse koostoimes. Tootesortimenti kuuluvad nii kodukasutajale kui salongidele suunatud tootesarjad. Davinesi toodete pakendid on suhteliselt askeetliku välimusega, sest järgitakse kestliku arengu printsiipe, nagu võimalikult vähe tooret ja võimalikult palju taaskäideldavaid materjale. Pähkliallergikutele on oluline teada, et ainuke pähkleid sisaldav Davinesi toode on VOLU palsam. Suurem osa toodetest sobib ka veganite tõekspidamistega.

There are no reviews yet.

Be the first to review “LOVE siluv kreem”

Your email address will not be published.