Taastav emulsioon

14.90 

Igapäevane hooldus nõrkadele ja kahjustatud juustele, parandab soomuskihti ja suurendab juuste vastupanu katkemisele.

Taastav emulsioon on sobilik nõrkade ja kahjustatud juuste igapäevaseks hoolduseks. Sulgeb juuksekarva väliskihis keratiinsoomused, lõpetades sellega taastusprotsessi ja luues efektiivse kaitsebarjääri. Taastab juustes vajaliku niiskuse ja muudab need pehmemaks ning vastupidavamaks katkemisele.

AKTIIVAINED: bambusüdi ekstrakt – kiudtüve taastav kompleks; Urban Defence Pro – kompleks juuste kaitseks välismõjude eest; värvikaitsekompleks; särakompleks; mee-suhkrukompleks; linaseemne ekstrakt;

KASUTAMINE: sobilik päras pesu, just taastava šampooniga. Pihusta märgadele või kuivadele juustele, ära loputa. Stiliseeri vastavalt vajadusele.

Täpsem info

Kaal 120 g
maht

sari

Bränd

Alfaparf Milano

Alfaparf Milano - kõigile, kes hindavad tipptasemel juuksehooldust ning peavad oluliseks juuste tervist, ilu ning heaolu. Eduka tootekontseptsiooni aluseks on teadus-arendustöö, tehnoloogiline oskusteave, tihe koostöö maailmatasemel juuksestilistide ja –stuudiotega, teadmised professionaalide ja salongiklientide vajadustest. Alfaparfil on enam kui 300 000 professionaalset klienti üle maailma. Alfaparf Milano on partner juuksehoolduse ja -stilistika vallas tunnustatud kõrgmoe moemajadele ning samuti Euroopa Disainiinstituudile. Alfaparfi juuksevärvid muudavad juukseid tugevamaks, annavad suurepärase läike ja kindlustavad parima halli katvuse ning püsivuse. Sisaldavad unikaalseid hooldavaid ja kaitsvaid komponente. Alfaparf Milano – täiuslik professionaalne sari, mis inspireerib ja tõstab juuksehoolduse kunsti kõrgemale: HAUT COUTURE - kõrgmoe tasandile.