Taastav seerum kätele

13.00 

Nahka uuendav ja pehmendav seerum

SKU: ALE04012
Category:

Kõrge toimeainete kontsentratsiooniga seerum, uuendab ja kaitseb nahka ning parandab naha struktuuri. Imendub sekunditega ega jäta nahka rasvaseks.

AKTIIVAINED: mesilasema toitepiim; Biopearl Complex – magevee pärlitest saadud nahka kaitsvad ensüümid; vitamiinikompleks A, C +E; Artemia ekstrakt.

KASUTAMINE: võib kasutada iseseisva vahendina või enne päeva- ja öökreemi või maski. Pane pisike kogus nii 1-2 korda puhtale nahale ja masseeri ühtlaselt laiali. Intensiivistab järgneva hooldustoote toimet.

Täpsem info

Kaal 30 g
maht

sari

Bränd

alessandro International

asutatud 1989, Saksamaal Langelfeldi linnas (asub nüüdseks Düsseldorfis) Silvia Troska poolt, kes juhib seda tänaseni. Pakutakse laias valikus käte-, jalgade- ja küünte hooldustooteid ning teenuseid, tootesarjad on olemas nii naistele kui meestele. Eraldi tootesarju pakutakse ka profikasutuseks salongidele. Ettevõttel on loodud 2004 a ka oma koolituskeskus alessandro Academy, mis on tänaseks kujunenud üheks maailma suurimaks omasuguseks. Ettevõtte edukat tööd küünehoolduse innovatsiooniliidrina on tunnustatud paljude auhindadega. Esindused on Euroopas, Aasias ja Ameerikas, enam kui 50-s riigis.

There are no reviews yet.

Be the first to review “Taastav seerum kätele”

Your email address will not be published.

Sulle võib veel meeldida…