Reparative Lotion 6x13ml – Taastav toonik

28.00 

Toonik kahjustatud juustele, muudab juuksed koheselt tervemaks ja säravamaks

Juustesse jäetav intensiivne toonik, taastab kahjustatud ja hapraid juukseid, muutes need pehmeks ja säravaks.  Igapäevane kasutus taastab juuste loomuliku tugevuse ja vastupanu katkemisele.

AKTIIVAINED: bambusüdi ekstrakt – juukse kiudtüve taastamiseks; värvikaitsekompleks; särakompleks; Urban Defence Pro – juuste kaitse kahjulike välismõjude eest; linaseemne ekstrakt;

KASUTAMINE: kanna ühe viaali sisu niisketele juustele, ära loputa. Vajadusel jätka soenguga.

Täpsem info

Kaal 80 g
maht

sari

Bränd

Alfaparf Milano

Alfaparf Milano - kõigile, kes hindavad tipptasemel juuksehooldust ning peavad oluliseks juuste tervist, ilu ning heaolu. Eduka tootekontseptsiooni aluseks on teadus-arendustöö, tehnoloogiline oskusteave, tihe koostöö maailmatasemel juuksestilistide ja –stuudiotega, teadmised professionaalide ja salongiklientide vajadustest. Alfaparfil on enam kui 300 000 professionaalset klienti üle maailma. Alfaparf Milano on partner juuksehoolduse ja -stilistika vallas tunnustatud kõrgmoe moemajadele ning samuti Euroopa Disainiinstituudile. Alfaparfi juuksevärvid muudavad juukseid tugevamaks, annavad suurepärase läike ja kindlustavad parima halli katvuse ning püsivuse. Sisaldavad unikaalseid hooldavaid ja kaitsvaid komponente. Alfaparf Milano – täiuslik professionaalne sari, mis inspireerib ja tõstab juuksehoolduse kunsti kõrgemale: HAUT COUTURE - kõrgmoe tasandile.

There are no reviews yet.

Be the first to review “Reparative Lotion 6x13ml – Taastav toonik”

Your email address will not be published.