BX Wrinkle Corrector – miimikajooni ja kortse siluv seerum

99.00 

Uue põlvkonna kõrgtehnoloogiline abi miimikajoonte ja väikeste kortsude kõrvaldamiseks, sarnane toime botuliintoksiiniga.

SKU: 7160324
Category:
Bränd:Sothys

Selle toote loomiseks andis inspiratsiooni laialdane botuliintoksiini kasutus näonaha silumisel. Korrektor on pakendatud täpset doseerimist võimaldavasse aplikaatorisse, mille abil seda kantakse täpselt soovitavasse kohta. Kasutatud peptiidide kompleks piirab näo mikro-kontraktsioone, mis põhjustab miimikajooni, andes sellega sarnase efekti botuliintoksiiniga. Sobib neile, kes:

  • tahavad tugevdada botuliintoksiini kasutamise efekti.
  • pikendada pausi järgmise süstini.
  • vajavad alternatiivi botuliintoksiini süstidele.

AKTIIVAINED: peptiidide kompleks – annab botuliintoksiiniga sarnase tulemuse; üliniisutav kompleks – täidab miimikajooni.

KASUTUS: kanna aplikaatori abil hommikul ja õhtul toode otse mõjutamist vajavale piirkonnale – nagu kortsud otsaesisel, miimikajooned, murekortsud jms, lõpeta protseduur kergete siluvate liigutustega. Järgnevalt kasuta sobivat seerumit või kreemi.

Täpsem info

Kaal 50 g
aroom

maht

sari

Bränd

Sothys

Sothys oli loomise ajal 1946 a iluinstituut Pariisis, kus teenindati jõukamaid kliente. Asutust juhtis Dr. Hotz, kes oma meditsiini-ja bioloogia taustaga oli esimeste ilutoodete autoriks. Rahvusvahelise haarde ja praeguse näo omandas ettevõte 1966 a, kui selle ostis Masi perekond, Bernard Masi juhtimisel. Tema tööd jätkavad tema pojad Frederic ja Christian, kes asusid ettevõtet juhtima 2008 a. Sothys on seega näide globaalse haardega pereärist, mis toodab ja turustab näo-, keha-, jumestus- ja päevitustooteid, nii meestele kui naistele. Ettevõte tegutseb Ameerikas, Aafrikas, Aasias ja Euroopas, olles esindatud 115 riigis. Oma tegevuses järgib Sothys kolme põhiprintsiipi: pühendumine teadusele, loodusele ja kasutuse kogemusele. Sothys loob kõik oma tooted ilma loomkatseteta. Tootmine on organiseeritud moodsates tehastes. Töötajate hulgast moodustavad olulise osa biokeemikud, bioloogid, farmatseudid ja teised eriteadmistega asjatundjad, et arendada Sothyse spa- ja ilutooteid. Sothys teadvustab elukeskkonna hoidmise olulisust enda arenguplaanides, see kajastub ka kõigis nende arendatavates toodetes.

There are no reviews yet.

Be the first to review “BX Wrinkle Corrector – miimikajooni ja kortse siluv seerum”

Your email address will not be published.