DEDE spreipalsam

26.00 

Juustesse jäetav palsam, kõikidele juuksetüüpidele. Kasuta lisaks igapäevaseks pesuks mõeldud õrna DEDE šampooni.

Bränd:Davines

Ideaalne igapäevaseks kasutuseks. Soovitav õhukeste juuste pusade lahtiharutamiseks. Ei muuda juukseid raskeks. Niisutab ja rikastab mineraalidega kõiki juuksetüüpe.

AKTIIVAINED: punase selleri ekstrakt – mineraalsoolade allikas; palsami komponendid – pehmendav mõju; pantenool – niisutab ja annab täiendava läike.

KASUTAMINE: kanna rätikukuivadele juustele pärast DEDE šampooni. Ära loputa. Sobib ka värvimise- ja püsiloki eelseks hoolduseks.

Täpsem info

Kaal 250 g
aroom

maht

sari

Bränd

Davines

Davines Grupp on asutatud Itaalias Parmas 1983 a, Bollati perekonna poolt. Algselt asutati see juuksehoolduse uurimislaborina, aga kümme aastat pingelist tööd viis Davinesi kaubamärgini. Davines on globaalse haardega juuksehoolduse kaubamärk, mida turustatakse 70-s riigis. Davinesi tooted valmistatakse siiani Parmas, seda kõrgeima kvaliteediga looduslike toorainete ja teaduse koostoimes. Tootesortimenti kuuluvad nii kodukasutajale kui salongidele suunatud tootesarjad. Davinesi toodete pakendid on suhteliselt askeetliku välimusega, sest järgitakse kestliku arengu printsiipe, nagu võimalikult vähe tooret ja võimalikult palju taaskäideldavaid materjale. Pähkliallergikutele on oluline teada, et ainuke pähkleid sisaldav Davinesi toode on VOLU palsam. Suurem osa toodetest sobib ka veganite tõekspidamistega.

There are no reviews yet.

Be the first to review “DEDE spreipalsam”

Your email address will not be published.