MELU kuumakaitse sprei

34.00 

Kuumakaitse sprei kõigile juuksetüüpidele. MELU hair shield kaitseb juukseid juuksesirgendajate ja fööni kuuma õhu eest. Kasuta lisaks MELU šampooni ja palsamit.

Bränd:Davines

Sobib kõikidele juuksetüüpidele, kaitsmaks neid juuksesirgendaja või fööni tekitatud stressi eest.

AKTIIVAINED: läätseseemne ekstrakt – niisutav ja taastav; kvaternaarne ammooniumisool – kiirendab juuste kuivamist, hõlbustab nende kammimist, kaitseb kuumuse ja mehaanilise stressi eest; pantenool – niisutab ja annab sära; spetsiaalne vaik – kuumuskaitse.

KASUTAMINE: kanna ühtlaselt kuivadele või niisketele juustele, enne fööni või sirgendaja kasutamist. Ära maha loputa.

Täpsem info

Kaal 240 g
aroom

maht

sari

Bränd

Davines

Davines Grupp on asutatud Itaalias Parmas 1983 a, Bollati perekonna poolt. Algselt asutati see juuksehoolduse uurimislaborina, aga kümme aastat pingelist tööd viis Davinesi kaubamärgini. Davines on globaalse haardega juuksehoolduse kaubamärk, mida turustatakse 70-s riigis. Davinesi tooted valmistatakse siiani Parmas, seda kõrgeima kvaliteediga looduslike toorainete ja teaduse koostoimes. Tootesortimenti kuuluvad nii kodukasutajale kui salongidele suunatud tootesarjad. Davinesi toodete pakendid on suhteliselt askeetliku välimusega, sest järgitakse kestliku arengu printsiipe, nagu võimalikult vähe tooret ja võimalikult palju taaskäideldavaid materjale. Pähkliallergikutele on oluline teada, et ainuke pähkleid sisaldav Davinesi toode on VOLU palsam. Suurem osa toodetest sobib ka veganite tõekspidamistega.

There are no reviews yet.

Be the first to review “MELU kuumakaitse sprei”

Your email address will not be published.