MINU palsam

18.00 

Palsam värvitud juustele, kaitseb värvi ja parandab kammitavust. Kasuta lisaks juustesse jäetavat MINU seerumit, mis pikendab värvi püsivust ja juuksevärvi kaitsvat MINU šampooni.

SKU: 75060
Category:
Bränd:Davines

Ideaalne värvitud juustele. Harutab juuksed lahti, teeb nad pehmeks ja siidiseks, kaitstes värvi. Ei muuda juukseid raskeks.

AKTIIVAINED: Kupperi (roomav poolpõõsas) pungade ekstrakt – kaitseb juuksevärvi;

KASUTAMINE: kanna rätikukuivadele juustele pärast MINU šampooni kasutamist. Lase mõjuda 5-10 min, seejärel kammi läbi ja loputa. Kuivata juuksed.

Täpsem info

Kaal 240 g
aroom

maht

sari

Bränd

Davines

Davines Grupp on asutatud Itaalias Parmas 1983 a, Bollati perekonna poolt. Algselt asutati see juuksehoolduse uurimislaborina, aga kümme aastat pingelist tööd viis Davinesi kaubamärgini. Davines on globaalse haardega juuksehoolduse kaubamärk, mida turustatakse 70-s riigis. Davinesi tooted valmistatakse siiani Parmas, seda kõrgeima kvaliteediga looduslike toorainete ja teaduse koostoimes. Tootesortimenti kuuluvad nii kodukasutajale kui salongidele suunatud tootesarjad. Davinesi toodete pakendid on suhteliselt askeetliku välimusega, sest järgitakse kestliku arengu printsiipe, nagu võimalikult vähe tooret ja võimalikult palju taaskäideldavaid materjale. Pähkliallergikutele on oluline teada, et ainuke pähkleid sisaldav Davinesi toode on VOLU palsam. Suurem osa toodetest sobib ka veganite tõekspidamistega.

There are no reviews yet.

Be the first to review “MINU palsam”

Your email address will not be published.