VOLU hair mist juuksesprei

22.00 

Kohevust lisav juuksesprei kõigile juuksetüüpidele. Kasuta lisaks kohevust andvat šampooni.

Bränd:Davines

Kohevust lisav juuksesprei, sobib eriti õhukestele või nõrkadele juustele. Jätab juuksed pehmeks ja säravaks.

AKTIIVAINED: keratiin – täidab hargnevaid juukseotsi; pantenool – niisutab ja lisab sära; naerise ekstrakt – annab juustele tugevust ja kohevust

KASUTAMINE: kanna rätikukuivadele juustele, pärast VOLU šampooni kasutamist. Pihusta toodet juustele kogu nende pikkuses. Keskmise pikkusega juustele läheb ligikaudu 15 pihustamist.

Täpsem info

Kaal 240 g
aroom

maht

sari

Bränd

Davines

Davines Grupp on asutatud Itaalias Parmas 1983 a, Bollati perekonna poolt. Algselt asutati see juuksehoolduse uurimislaborina, aga kümme aastat pingelist tööd viis Davinesi kaubamärgini. Davines on globaalse haardega juuksehoolduse kaubamärk, mida turustatakse 70-s riigis. Davinesi tooted valmistatakse siiani Parmas, seda kõrgeima kvaliteediga looduslike toorainete ja teaduse koostoimes. Tootesortimenti kuuluvad nii kodukasutajale kui salongidele suunatud tootesarjad. Davinesi toodete pakendid on suhteliselt askeetliku välimusega, sest järgitakse kestliku arengu printsiipe, nagu võimalikult vähe tooret ja võimalikult palju taaskäideldavaid materjale. Pähkliallergikutele on oluline teada, et ainuke pähkleid sisaldav Davinesi toode on VOLU palsam. Suurem osa toodetest sobib ka veganite tõekspidamistega.

There are no reviews yet.

Be the first to review “VOLU hair mist juuksesprei”

Your email address will not be published.