MINU šampoon

16.00 

Šampoon värvitud juustele. Kasuta juurde MINU juuksevärvi kaitsvat palsamit ja värvi püsivust pikendavat MINU juustesse jäetavat seerumit.

SKU: 75056
Category:
Bränd:Davines

Ideaalne värvitud juustele. Selle täidlane vaht puhastab õrnalt värvitud juukseid, kaitstes värvi ja säilitades juuste sära pikemaks ajaks.

AKTIIVAINED: Kappari (roomav poolpõõsas) pungade ekstrakt – polüfenoolide allikas, kaitseb juuksevärvi; pindaktiivsed ained – puhastav lisand, hoiab juuksed kerged.

KASUTAMINE: kanna niisketele juustele. Masseeri õrnalt ja loputa, korda protseduuri. Seejärel kasuta MINU palsamit või maski, vastavalt vajadusele.

Täpsem info

Kaal 240 g
aroom

maht

sari

Bränd

Davines

Davines Grupp on asutatud Itaalias Parmas 1983 a, Bollati perekonna poolt. Algselt asutati see juuksehoolduse uurimislaborina, aga kümme aastat pingelist tööd viis Davinesi kaubamärgini. Davines on globaalse haardega juuksehoolduse kaubamärk, mida turustatakse 70-s riigis. Davinesi tooted valmistatakse siiani Parmas, seda kõrgeima kvaliteediga looduslike toorainete ja teaduse koostoimes. Tootesortimenti kuuluvad nii kodukasutajale kui salongidele suunatud tootesarjad. Davinesi toodete pakendid on suhteliselt askeetliku välimusega, sest järgitakse kestliku arengu printsiipe, nagu võimalikult vähe tooret ja võimalikult palju taaskäideldavaid materjale. Pähkliallergikutele on oluline teada, et ainuke pähkleid sisaldav Davinesi toode on VOLU palsam. Suurem osa toodetest sobib ka veganite tõekspidamistega.

There are no reviews yet.

Be the first to review “MINU šampoon”

Your email address will not be published.