MINU seerum

20.00 

Seerum värvitud juustele, pikendab värvi mõju. Kasuta ka juuksevärvi kaitsvat MINU šampooni.

Bränd:Davines

Sobib kõikidele värvitud juuksetüüpidele, pikendab värvi mõju. See juustesse jäetav seerum kaitseb värvi, annab juustele täiendava sära.

AKTIIVAINED: Kappari (roomav poolpõõsas) pungade ekstrakt – polüfenoolide allikas, kaitseb juuksevärvi; E-vitamiin – antioksüdant.

KASUTAMINE: keskmise paksusega juuste korral kanna rätikukuivadele juustele pärast palsamit; õhukeste juuste korral kanna juustele kohe pärast šampooni. Ära maha loputa. Kuivata juuksed. Keskmise pikkusega juustele läheb u 3g.

Täpsem info

Kaal 144 g
aroom

maht

sari

Bränd

Davines

Davines Grupp on asutatud Itaalias Parmas 1983 a, Bollati perekonna poolt. Algselt asutati see juuksehoolduse uurimislaborina, aga kümme aastat pingelist tööd viis Davinesi kaubamärgini. Davines on globaalse haardega juuksehoolduse kaubamärk, mida turustatakse 70-s riigis. Davinesi tooted valmistatakse siiani Parmas, seda kõrgeima kvaliteediga looduslike toorainete ja teaduse koostoimes. Tootesortimenti kuuluvad nii kodukasutajale kui salongidele suunatud tootesarjad. Davinesi toodete pakendid on suhteliselt askeetliku välimusega, sest järgitakse kestliku arengu printsiipe, nagu võimalikult vähe tooret ja võimalikult palju taaskäideldavaid materjale. Pähkliallergikutele on oluline teada, et ainuke pähkleid sisaldav Davinesi toode on VOLU palsam. Suurem osa toodetest sobib ka veganite tõekspidamistega.

There are no reviews yet.

Be the first to review “MINU seerum”

Your email address will not be published.