NOUNOU palsam

18.00 

Toitev palsam pleegitatud, kuivadele või kahjustatud juustele. Vaata lisaks NOUNOU toitvat maski keemiliselt töödeldud, kuivadele või kahjustatud juustele ja samuti NOUNOU šampooni.

Bränd:Davines

Sobib keemiliselt töödeldud, kuivadele või kahjustatud juustele. Muudab töödeldud juuksed kammitavaks, pehmeks ja siidiseks, lisades neile tugevust. Ei tee juukseid raskeks.

AKTIIVAINED: Fiaschetto tomati ekstrakt – (proteiinide ja süsivesikute allikas) tugev toitev ja antioksüdeeriv toime;  E-vitamiin – antioksüdant

KASUTAMINE: kanna rätikukuivadele juustele pärast NOUNOU šampooni. Lase mõjuda 5-10 min, seejärel kammi läbi ja loputa. Kuivata juuksed.

Täpsem info

Kaal 240 g
aroom

maht

sari

Bränd

Davines

Davines Grupp on asutatud Itaalias Parmas 1983 a, Bollati perekonna poolt. Algselt asutati see juuksehoolduse uurimislaborina, aga kümme aastat pingelist tööd viis Davinesi kaubamärgini. Davines on globaalse haardega juuksehoolduse kaubamärk, mida turustatakse 70-s riigis. Davinesi tooted valmistatakse siiani Parmas, seda kõrgeima kvaliteediga looduslike toorainete ja teaduse koostoimes. Tootesortimenti kuuluvad nii kodukasutajale kui salongidele suunatud tootesarjad. Davinesi toodete pakendid on suhteliselt askeetliku välimusega, sest järgitakse kestliku arengu printsiipe, nagu võimalikult vähe tooret ja võimalikult palju taaskäideldavaid materjale. Pähkliallergikutele on oluline teada, et ainuke pähkleid sisaldav Davinesi toode on VOLU palsam. Suurem osa toodetest sobib ka veganite tõekspidamistega.

There are no reviews yet.

Be the first to review “NOUNOU palsam”

Your email address will not be published.