Olaplex N°0 Intensive Bond Building hooldus

31.00 

Olaplex N°0 on mõeldud kasutamiseks koos Olaplex N°3-ga. Hea on teada, et N°0 ja N°3 Olaplex hooldustoodetega ei ole võimalik juukseid “üle hooldada”.

Sobib igale juuksetüübile ja juuksepikkusele.

Kasuta koos teiste Olaplex hooldustoodetega.

Category:
Bränd:Olaplex

Olaplex N°0 on mõeldud kasutamiseks koos Olaplex N°3-ga. Olaplex 0 lihtsustab 3 kasutamist selle võrra, et enne kasutamist ei pea juukseid pesema. Null läheb kuivadesse pesemata juustesse, seda ei loputata ega pesta välja, vaid sellele lisatakse N°3 kui 0 on vähemalt kümme minutit saanud juustesse imenduda. Ka N°3 võiks vähemalt 10 minutit juustes hoida enne pesu.

Hea on teada, et N°0 ja N°3 Olaplex hooldustoodetega ei ole võimalik juukseid “üle hooldada”.

Sobib igale juuksetüübile ja juuksepikkusele.

Bränd

Olaplex

Olaplex on esimene rahvusvaheliselt tunnustatud professionaalne juuksehooldustoode, mis võimaldab kaitsta juukseid erinevatel keemilistel protseduuridel tekkivate kahjustuste eest. Sisaldades patenteeritud toimeainet, mille leiutajateks on Dr. Eric Pressly ja Dr. Craig Hawker, aitab Olaplex taastada ja luua termilise, mehaanilise ja keemilise töötlemise käigus katkeda võivaid soola– ja disulfiidväävlisidemeid juukse südames. Lisaks tõhusale juukse seespidisele taastavale ja kaitsvale toimele omab toode ka kohest hooldavat ja tugevdavat toimet juukse väliskihil e. soomuskihil ning pikendab värvi püsivust.