SPF 30 päikesekaitse kreem – F&B lotion SPF 30

45.00 

Päikesekaitse emulsioon näo ja keha jaoks, faktor 30

Bränd:Sothys

Veekindel päikesekaitse-emulsioon näole ja kehale (tugev kaitse, faktor 30).

AKTIIVAINED: päevalille ekstrakt – tugevdab naha loomulikku kaitsevõimet; Celligent™ (riis, rosmariin, suhkrupeet, suhkruroog); kaltsifitseerunud vetikad – sünteetilised UVA ja UVB filtrid, lisaks ifrapunase kiirguse vastu.

KASUTAMINE: kanna rohkelt näole ja kehale 30 min enne päevitust, vältides silmaümbrust. Vajadusel kasuta korduvalt. Väldi kokkupuudet riietega. Pikemal päevitusel värskenda kaitsekihti iga 1-2 tunni järel, samuti pärast suplust.

Täpsem info

Kaal 120 g
aroom

, ,

maht

sari

Bränd

Sothys

Sothys oli loomise ajal 1946 a iluinstituut Pariisis, kus teenindati jõukamaid kliente. Asutust juhtis Dr. Hotz, kes oma meditsiini-ja bioloogia taustaga oli esimeste ilutoodete autoriks. Rahvusvahelise haarde ja praeguse näo omandas ettevõte 1966 a, kui selle ostis Masi perekond, Bernard Masi juhtimisel. Tema tööd jätkavad tema pojad Frederic ja Christian, kes asusid ettevõtet juhtima 2008 a. Sothys on seega näide globaalse haardega pereärist, mis toodab ja turustab näo-, keha-, jumestus- ja päevitustooteid, nii meestele kui naistele. Ettevõte tegutseb Ameerikas, Aafrikas, Aasias ja Euroopas, olles esindatud 115 riigis. Oma tegevuses järgib Sothys kolme põhiprintsiipi: pühendumine teadusele, loodusele ja kasutuse kogemusele. Sothys loob kõik oma tooted ilma loomkatseteta. Tootmine on organiseeritud moodsates tehastes. Töötajate hulgast moodustavad olulise osa biokeemikud, bioloogid, farmatseudid ja teised eriteadmistega asjatundjad, et arendada Sothyse spa- ja ilutooteid. Sothys teadvustab elukeskkonna hoidmise olulisust enda arenguplaanides, see kajastub ka kõigis nende arendatavates toodetes.

There are no reviews yet.

Be the first to review “SPF 30 päikesekaitse kreem – F&B lotion SPF 30”

Your email address will not be published.