Puhastav geel

27.60 

Puhastav geel kombineeritud ja rasusele nahale.

Bränd:Sothys

Puhastav geel eemaldab liigse rasu, jumestuse ja muud jäägid. Mõjub kerge antibakteriaalse vahuga, mis ei kuivata ega ärrita nahka. tasakaalustab naha pH, jätab meeldiva värske tunde.

AKTIIVAINED: iirise ekstrakt; hariliku angervaksa ekstrakt:

KASUTAMINE: kanna niiskele nahale, lisa masseerides vett kuni tekib emulsioon, seejärel loputa. Kasuta hommikul ja/või õhtul.

Täpsem info

Kaal 120 g
maht

aroom

, ,

sari

Bränd

Sothys

Sothys oli loomise ajal 1946 a iluinstituut Pariisis, kus teenindati jõukamaid kliente. Asutust juhtis Dr. Hotz, kes oma meditsiini-ja bioloogia taustaga oli esimeste ilutoodete autoriks. Rahvusvahelise haarde ja praeguse näo omandas ettevõte 1966 a, kui selle ostis Masi perekond, Bernard Masi juhtimisel. Tema tööd jätkavad tema pojad Frederic ja Christian, kes asusid ettevõtet juhtima 2008 a. Sothys on seega näide globaalse haardega pereärist, mis toodab ja turustab näo-, keha-, jumestus- ja päevitustooteid, nii meestele kui naistele. Ettevõte tegutseb Ameerikas, Aafrikas, Aasias ja Euroopas, olles esindatud 115 riigis. Oma tegevuses järgib Sothys kolme põhiprintsiipi: pühendumine teadusele, loodusele ja kasutuse kogemusele. Sothys loob kõik oma tooted ilma loomkatseteta. Tootmine on organiseeritud moodsates tehastes. Töötajate hulgast moodustavad olulise osa biokeemikud, bioloogid, farmatseudid ja teised eriteadmistega asjatundjad, et arendada Sothyse spa- ja ilutooteid. Sothys teadvustab elukeskkonna hoidmise olulisust enda arenguplaanides, see kajastub ka kõigis nende arendatavates toodetes.

There are no reviews yet.

Be the first to review “Puhastav geel”

Your email address will not be published.