Rahustav koorija kehale

37.00 

Kogu kehale mõeldud koorija, mis pehmendab ja värskendab nahka.

SKU: 7119614
Category:
Bränd:Sothys

Õrna aroomiga delikaatne koorija kehale, mis uuendab nahka ja teeb enesetunde värskeks. Niisutab ja pehmendab ning lisab nahale aroomi.

AKTIIVAINED: kirsiõie ekstrakt – toitev; abrasiivosakesed – kooriv; vitamiin E – antioksüdant.

KASUTAMINE: kasuta duši all, kanna kogu kehale, loputa korralikult. Võib kasutada alternatiivina tavalistele dušitoodetele, samuti kuivalt väga karedates piirkondades (kannad, küünarnukid jne). Kasuta 1-2 korda nädalas.

Täpsem info

Kaal 200 g
maht

aroom

, ,

Bränd

Sothys

Sothys oli loomise ajal 1946 a iluinstituut Pariisis, kus teenindati jõukamaid kliente. Asutust juhtis Dr. Hotz, kes oma meditsiini-ja bioloogia taustaga oli esimeste ilutoodete autoriks. Rahvusvahelise haarde ja praeguse näo omandas ettevõte 1966 a, kui selle ostis Masi perekond, Bernard Masi juhtimisel. Tema tööd jätkavad tema pojad Frederic ja Christian, kes asusid ettevõtet juhtima 2008 a. Sothys on seega näide globaalse haardega pereärist, mis toodab ja turustab näo-, keha-, jumestus- ja päevitustooteid, nii meestele kui naistele. Ettevõte tegutseb Ameerikas, Aafrikas, Aasias ja Euroopas, olles esindatud 115 riigis. Oma tegevuses järgib Sothys kolme põhiprintsiipi: pühendumine teadusele, loodusele ja kasutuse kogemusele. Sothys loob kõik oma tooted ilma loomkatseteta. Tootmine on organiseeritud moodsates tehastes. Töötajate hulgast moodustavad olulise osa biokeemikud, bioloogid, farmatseudid ja teised eriteadmistega asjatundjad, et arendada Sothyse spa- ja ilutooteid. Sothys teadvustab elukeskkonna hoidmise olulisust enda arenguplaanides, see kajastub ka kõigis nende arendatavates toodetes.

There are no reviews yet.

Be the first to review “Rahustav koorija kehale”

Your email address will not be published.