Energizing radiance ampoules – Koheselt kortse siluvad ampullid

16.00 

Toniseeriv ja nahka pinguldav mikstuur, näonaha kiireks noorendamiseks. Kasuta lisaks Sothys nahka uuendava liini Energizer nahka ühtlustavat kreemi.

SKU: 7164232
Category:
Bränd:Sothys

Naha toonust tõstev mikstuur mõjub nagu kiirelt toimiv värvitu mask – pinguldab nahka ja kortsud vähenevad kiirelt ning silmnähtavalt. Eriti sobiv näonaha ettevalmistamisel mõneks eriliseks sündmuseks.

KASUTAMINE: Naha puhastamise järel kasuta oma tavapärast näokreemi (nt Sothyse toniseeriv päeva- või öökreem), seejärel silu ampulli sisu üle terve näo ja kaela.

Segades puuderkreemi sisse, saad eriti kauapüsiva jumestuse!

Täpsem info

Kaal 20 g
aroom

, ,

maht

sari

Bränd

Sothys

Sothys oli loomise ajal 1946 a iluinstituut Pariisis, kus teenindati jõukamaid kliente. Asutust juhtis Dr. Hotz, kes oma meditsiini-ja bioloogia taustaga oli esimeste ilutoodete autoriks. Rahvusvahelise haarde ja praeguse näo omandas ettevõte 1966 a, kui selle ostis Masi perekond, Bernard Masi juhtimisel. Tema tööd jätkavad tema pojad Frederic ja Christian, kes asusid ettevõtet juhtima 2008 a. Sothys on seega näide globaalse haardega pereärist, mis toodab ja turustab näo-, keha-, jumestus- ja päevitustooteid, nii meestele kui naistele. Ettevõte tegutseb Ameerikas, Aafrikas, Aasias ja Euroopas, olles esindatud 115 riigis. Oma tegevuses järgib Sothys kolme põhiprintsiipi: pühendumine teadusele, loodusele ja kasutuse kogemusele. Sothys loob kõik oma tooted ilma loomkatseteta. Tootmine on organiseeritud moodsates tehastes. Töötajate hulgast moodustavad olulise osa biokeemikud, bioloogid, farmatseudid ja teised eriteadmistega asjatundjad, et arendada Sothyse spa- ja ilutooteid. Sothys teadvustab elukeskkonna hoidmise olulisust enda arenguplaanides, see kajastub ka kõigis nende arendatavates toodetes.

There are no reviews yet.

Be the first to review “Energizing radiance ampoules – Koheselt kortse siluvad ampullid”

Your email address will not be published.