Micellar Water – mitsellaarvesi

27.00 

Kaks-ühes meigieemaldaja. Kõigile nahatüüpidele.

SKU: 7160278
Category:
Bränd:Sothys

Mitsellaarvesi meigieemalduseks, ilma täiendava loputuseta. Koosneb see pindaktiivse aine molekulidest ehk mitsellidest, mis koos lahustiga moodustavad kolloidlahuse. Nahale kandes seovad mitsellid nahal asuvad õli- ja rasujäägid endaga, misjärel saab need vatipadjaga lihtsalt ära pühkida. Selliselt toimides on mitsellaarvesi justkui kaks-ühes puhastaja. Sobib jumestuse eemaldamiseks näolt ja silmadelt. Sobilik ka tundlikule nahale.

AKTIIVAINED: sinise ja valge lootoslille ekstrakt;

KASUTAMINE: kanna vatipadjaga soovitud kohtadele näol ja/või silmadel, Pühi õrnalt, kuni nahk on puhas. Järgnevalt kasuta sobivat niisutajat.

Täpsem info

Kaal 200 g
maht

aroom

sari

Bränd

Sothys

Sothys oli loomise ajal 1946 a iluinstituut Pariisis, kus teenindati jõukamaid kliente. Asutust juhtis Dr. Hotz, kes oma meditsiini-ja bioloogia taustaga oli esimeste ilutoodete autoriks. Rahvusvahelise haarde ja praeguse näo omandas ettevõte 1966 a, kui selle ostis Masi perekond, Bernard Masi juhtimisel. Tema tööd jätkavad tema pojad Frederic ja Christian, kes asusid ettevõtet juhtima 2008 a. Sothys on seega näide globaalse haardega pereärist, mis toodab ja turustab näo-, keha-, jumestus- ja päevitustooteid, nii meestele kui naistele. Ettevõte tegutseb Ameerikas, Aafrikas, Aasias ja Euroopas, olles esindatud 115 riigis. Oma tegevuses järgib Sothys kolme põhiprintsiipi: pühendumine teadusele, loodusele ja kasutuse kogemusele. Sothys loob kõik oma tooted ilma loomkatseteta. Tootmine on organiseeritud moodsates tehastes. Töötajate hulgast moodustavad olulise osa biokeemikud, bioloogid, farmatseudid ja teised eriteadmistega asjatundjad, et arendada Sothyse spa- ja ilutooteid. Sothys teadvustab elukeskkonna hoidmise olulisust enda arenguplaanides, see kajastub ka kõigis nende arendatavates toodetes.

There are no reviews yet.

Be the first to review “Micellar Water – mitsellaarvesi”

Your email address will not be published.

Sulle võib veel meeldida…