Illuminating Conditioner – Värvikaitsega särapalsam

18.90 

Normaalsetele, värvitud juustele kauakestva sära andev palsam.

Normaalsetele värvitud juustele mõeldud palsam. Niisutab, muudab juuksed kergesti kammitavaks, annab neile kauakestva sära ja siidise pehmuse.

AKTIIVAINED: Urban Defence Pro – biotehnoloogiline aktiivaine fermenteeritud suhkrute makromolekulidest; Shine Fix Complex – linaseemne ekstraktiga juustele sära ja siledust andev ühend; Colour Fix Complex – UV-filter ja antioksüdant, säilitab värvitud juuste sära ja värvi intensiivsuse ka peale 9-ndat pesu; E + F vitamiinid.

KASUTAMINE: kanna šampooni järgselt juustele (v.a. juuksejuured), lase toimida 3 min, loputa hoolikalt.

Täpsem info

Kaal 200 g
maht

sari

Bränd

Alfaparf Milano

Alfaparf Milano - kõigile, kes hindavad tipptasemel juuksehooldust ning peavad oluliseks juuste tervist, ilu ning heaolu. Eduka tootekontseptsiooni aluseks on teadus-arendustöö, tehnoloogiline oskusteave, tihe koostöö maailmatasemel juuksestilistide ja –stuudiotega, teadmised professionaalide ja salongiklientide vajadustest. Alfaparfil on enam kui 300 000 professionaalset klienti üle maailma. Alfaparf Milano on partner juuksehoolduse ja -stilistika vallas tunnustatud kõrgmoe moemajadele ning samuti Euroopa Disainiinstituudile. Alfaparfi juuksevärvid muudavad juukseid tugevamaks, annavad suurepärase läike ja kindlustavad parima halli katvuse ning püsivuse. Sisaldavad unikaalseid hooldavaid ja kaitsvaid komponente. Alfaparf Milano – täiuslik professionaalne sari, mis inspireerib ja tõstab juuksehoolduse kunsti kõrgemale: HAUT COUTURE - kõrgmoe tasandile.