Toitev õli

16.90 

Toitev õli kuivadele juustele, efektiivselt niisutav ja taastav

Eeterlike õlide kontsentraat, mis on loodud spetsiaalselt kuivadele juustele, niisutab efektiivselt, parandab juuksekiudude kattekihti ja kapillaarkiude, teeb juuksed pehmeks ja hõlpsamalt kammitavaks. Pakendatud viaalidesse, 6x13ml.

AKTIIVAINED: särakompleks, värvikaitsekompleks; Urban Defence Pro – kompleks juuste kaitseks välismõjude eest; mee-suhkrukompleks; linaseemne ekstrakt;

KASUTAMINE: kanna ühe viaali sisu niisketele juustele, lase mõned minutid mõjuda, seejärel loputa.

Täpsem info

Kaal 100 g
maht

sari

Bränd

Alfaparf Milano

Alfaparf Milano - kõigile, kes hindavad tipptasemel juuksehooldust ning peavad oluliseks juuste tervist, ilu ning heaolu. Eduka tootekontseptsiooni aluseks on teadus-arendustöö, tehnoloogiline oskusteave, tihe koostöö maailmatasemel juuksestilistide ja –stuudiotega, teadmised professionaalide ja salongiklientide vajadustest. Alfaparfil on enam kui 300 000 professionaalset klienti üle maailma. Alfaparf Milano on partner juuksehoolduse ja -stilistika vallas tunnustatud kõrgmoe moemajadele ning samuti Euroopa Disainiinstituudile. Alfaparfi juuksevärvid muudavad juukseid tugevamaks, annavad suurepärase läike ja kindlustavad parima halli katvuse ning püsivuse. Sisaldavad unikaalseid hooldavaid ja kaitsvaid komponente. Alfaparf Milano – täiuslik professionaalne sari, mis inspireerib ja tõstab juuksehoolduse kunsti kõrgemale: HAUT COUTURE - kõrgmoe tasandile.

There are no reviews yet.

Be the first to review “Toitev õli”

Your email address will not be published.