Secrets face cream Premium – noorendav näokreem

161.00 

Moodsa tehnoloogia panus näonaha noorendamisse. Kasuta lisaks Sothys luksusliku liini Secrets silmaümbruse seerumit.

Bränd:Sothys

Eksklusiivne kontsentraat moodsast tehnoloogiast ja teadmistest, mis pidurdab näo peal aja kulgemist. Taastab naha elastsuse ja pehmuse, pinguldab ja niisutab.

AKTIIVAINED: viigikaktuse vilja ekstrakt – stressivastane kaitse; iirise ekstrakt – stimuleerib rakkude uuenemist; pomerantsi ekstrakt – vormib näoovaali; soja ekstrakt – välise saastatuse vastu; pärmiekstrakt – kortsude vastu; majoraani ja Ylang-Ylangi eeterlikud õlid; niisutav ja toitev kompleks.

KASUTAMINE: võib kasutada päeva- ja öökreemina, kanna hommikul või õhtul õrnade siluvate liigutustega näole ja kaelale.

Toimet on näidatud testgrupil 6-nädalase tsükliga ( kasutus hommikul ja õhtul)

Täpsem info

Kaal 100 g
aroom

maht

sari

Bränd

Sothys

Sothys oli loomise ajal 1946 a iluinstituut Pariisis, kus teenindati jõukamaid kliente. Asutust juhtis Dr. Hotz, kes oma meditsiini-ja bioloogia taustaga oli esimeste ilutoodete autoriks. Rahvusvahelise haarde ja praeguse näo omandas ettevõte 1966 a, kui selle ostis Masi perekond, Bernard Masi juhtimisel. Tema tööd jätkavad tema pojad Frederic ja Christian, kes asusid ettevõtet juhtima 2008 a. Sothys on seega näide globaalse haardega pereärist, mis toodab ja turustab näo-, keha-, jumestus- ja päevitustooteid, nii meestele kui naistele. Ettevõte tegutseb Ameerikas, Aafrikas, Aasias ja Euroopas, olles esindatud 115 riigis. Oma tegevuses järgib Sothys kolme põhiprintsiipi: pühendumine teadusele, loodusele ja kasutuse kogemusele. Sothys loob kõik oma tooted ilma loomkatseteta. Tootmine on organiseeritud moodsates tehastes. Töötajate hulgast moodustavad olulise osa biokeemikud, bioloogid, farmatseudid ja teised eriteadmistega asjatundjad, et arendada Sothyse spa- ja ilutooteid. Sothys teadvustab elukeskkonna hoidmise olulisust enda arenguplaanides, see kajastub ka kõigis nende arendatavates toodetes.

There are no reviews yet.

Be the first to review “Secrets face cream Premium – noorendav näokreem”

Your email address will not be published.

Sulle võib veel meeldida…