Reparative Low Shampoo – Taastav šampoon

17.00 

Šampoon nõrkadele ja kahjustatud juustele, taastava hoolduse esimene etapp

Taastav šampoon mõjutab kõige suuremat osa juuksekarvast – kiudtüve. Taastab järjepideval kasutusel kahjustatud ja nõrku juukseid, muudab need tugevaks ja elastseks.

AKTIIVAINED: bambusüdi ekstrakt – kiudtüve taastav kompleks; Urban Defence Pro – kompleks juuste kaitseks välismõjude eest; värvikaitsekompleks; särakompleks; linaseemne ekstrakt;

KASUTAMINE: kanna märgadele juustele ja peanahale, kasta veega ja masseeri õrnalt, loputa. Vajadusel korda protseduuri.

Täpsem info

Kaal 250 g
maht

sari

Bränd

Alfaparf Milano

Alfaparf Milano - kõigile, kes hindavad tipptasemel juuksehooldust ning peavad oluliseks juuste tervist, ilu ning heaolu. Eduka tootekontseptsiooni aluseks on teadus-arendustöö, tehnoloogiline oskusteave, tihe koostöö maailmatasemel juuksestilistide ja –stuudiotega, teadmised professionaalide ja salongiklientide vajadustest. Alfaparfil on enam kui 300 000 professionaalset klienti üle maailma. Alfaparf Milano on partner juuksehoolduse ja -stilistika vallas tunnustatud kõrgmoe moemajadele ning samuti Euroopa Disainiinstituudile. Alfaparfi juuksevärvid muudavad juukseid tugevamaks, annavad suurepärase läike ja kindlustavad parima halli katvuse ning püsivuse. Sisaldavad unikaalseid hooldavaid ja kaitsvaid komponente. Alfaparf Milano – täiuslik professionaalne sari, mis inspireerib ja tõstab juuksehoolduse kunsti kõrgemale: HAUT COUTURE - kõrgmoe tasandile.

There are no reviews yet.

Be the first to review “Reparative Low Shampoo – Taastav šampoon”

Your email address will not be published.